obr6.jpg, 29kB
FOTO INFO
Od počátku roku 2010 vznikla tato fotogalerie s názvem Apatura dle latinského názvu jednoho z nejhezčích motýlů u nás - Batolce. Motýli tvoří také většinu fotografií, následují je savci a potom ostatní fotografie z přírody.

Martina Nováka, autora fotografií, mohu představit jako skvělého kamaráda. Jako člověka, který by nejraději v přírodě strávil všechen svůj čas. Mohl by Vám vyprávět o svých zážitcích třeba se srncem, k němuž se dostal opravdu velice blizoučko. Měl dokonce takové štěstí, že napoprvé, když byl na jelenech, viděl i vyfotografoval "jelení milostný akt", což prý myslivec neuvidí za celý život.
  S Martinem fotíme hlavně motýlky. Od jara 2010 máme k tomu "nové miminka" macro objektivy(Canon 100). Martin fotí digitální zrcadlovkou - Canon EOS400. Má teleobjektiv Tamron 70-300 a základní objektiv 28-70, tedy žádný zázrak vědy a techniky. Ale zlepšujeme se a daří se nám, to můžeme hrdě prohlásit.

2011 - Sigma 120-400/F4.5-5.6 APO DG OS

2012 - Canon EOS60D

Martinovi můžete napsat na mail: apatura(zavinac)centrum.cz

Přeji Vám tedy i za Martina krásné pokoukání, jak řekl jeden náš kamarád, když se chci podívat do přírody kouknu na apatura.gajatri.net a jsem tam.
autor stránek David Breiter (www.motylkove.cz)

batolec.jpg
Apatura iris

fotogalerie Apatura